Łóżka

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu. Okleina ABS o grubości 2 mm.Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.

 


Łóżko Helios

Łózko wykonane z płyty laminowanej. Posiada oklejone obrzeżem abs o grubości 2 mm oraz belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej). Najlepiej w tym łóżku sprawdzą się stelaże i materace z naszej oferty. Istnieje możliwość wykonania łóżka o niestandardowych wymiarach i kolorach.


Łóżko Kronos

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu. Okleina ABS o grubości 2 mm.Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.

 


Łóżko Hypnos

Łóżko wykonane z płyty laminowanej, oklejone obrzeżem abs o grubości 2 mm. Model łóżka dostępny jest również w wersji z szufladami. Najlepiej w tym łóżku sprawdzi się stelaż alka flex rama oraz materac z naszej oferty. Istnieje możliwość wykonania łóżka o niestandardowych wymiarach i kolorach.

 


Łóżko Zeus

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu. Dwie praktyczne szuflady zamocowane na prowadnicach łożyskowych. Okleina ABS o grubości 2 mm.Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.

 


Łóżko Eros

Łóżko na skrzyni z systemem podnoszenia. Stelaż sosnowy na ramie zamocowany jest na pneumatycznych siłownikach. Dwa pojemniki na pościel. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu. Okleina ABS o grubości 2 mm. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.


Powiązane produkty

Materac Kieszeniowy z siatką 3D Leon

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz antyalergiczną siateczką trójwymiarową 3D o grubości 15 mm, o wysokiej elastyczności i odporności na odkształcenia. ...


Stelaż rama 2,5 G

Stelaż wykonany w całości z drewna sosnowego. Listwy sosnowe 23 szt. o szerokości 60 mm. Odstępy między listwami 25 mm. Dookoła wzmocniony ramą o grubości 45 mm oraz wysokości 60 mm....


Bico HR

Poduszka wykonana z nowoczesnej wysokogatunkowej pianki memory „zapamiętującej” dotyk, powoli dopasowującej się do ciała. Anatomiczny profilowany kształt poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ramion, szyi i głowy....